Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

PGB Human Resources
łódzkie
praca stacjonarna
2792 dni temu

Agencja personalna PGB HR dla swojego kluczowego klienta, producenta wielkogabarytowych maszyn, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie
Nr ref.: DZ_0716_Ł_I
Opis stanowiska:
  • Kierowanie i nadzór nad wszystkimi procesami produkcyjnymi z uwzględnieniem efektywności ekonomicznej prowadzonych działań np. w zakresie optymalizacji zużycia materiałów, energii, wody itp.,
  • Współtworzenie strategii zakładu w obszarze produkcji,
  • Zarządzanie przygotowaniem technologicznym produkcji,
  • Odpowiedzialność za wdrażanie nowych technologii,
  • Opracowanie i nadzór nad realizacją planów produkcyjnych,
  • Definiowanie budżetu w obszarze produkcji,
  • Nadzorowanie i prowadzenie procesów inwestycyjnych związanych z produkcją,
  • Kierowanie podległymi zespołami ludzi,
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Spawalnictwo, Zarządzanie Produkcją,
  • Staż pracy minimum 5 lat w tym minimum 2 lata na analogicznym stanowisku w branży budowlanej i wielkogabarytowych konstrukcji stalowych oraz obróbki stali,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2,
  • Wiedza o metodach i technikach produkcji w powyższych branżach,
  • Wiedza z dziedziny zarządzania produkcją, optymalizacji, Lean management,
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Służbowy telefon,
  • Możliwość uzyskania premii.

ENGINEERING and INDUSTRY

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w inżynierii i przemyśle
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com