Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zakładu

Serwis Personalny Nowoczesna Agencja Pracy
kujawsko-pomorskie, Elbląg
praca stacjonarna
3432 dni temu

Agencja Pośrednictwa Pracy dla swojego klienta, firmy z branży produkcji mebli, w związku z coraz mocniejszym rozwojem i wzrostem sprzedaży na rynku krajowymi i międzynarodowym, obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Elbląg

Zadania:
  • Organizacja i nadzór pracy na produkcji
  • Modyfikacja bieżącego planu produkcji
  • Wprowadzanie optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Współpraca z pozostałymi działami
  • Zabezpieczenie bezpiecznej pracy pracującego personelu
  • Zarządzanie zespołem, zapewnienie właściwego poziomu zatrudnienia
  • Dbałość o komunikację i motywowanie zespołu
  • Zarządzanie płynnością procesów produkcyjnych przy zachowaniu zgodności ze specyfikacją produktu, wymaganiami jakościowymi i wewnętrznymi procedurami
Wymagania:
  •  Wykształcenie techniczne, preferowane z zakresu produkcji w branży drzewnej, inżynierii produkcji
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym – warunek konieczny
  • Praktyczna znajomość stosowania z zakresu Lean Manufacturing
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Doświadczenie w zarządzaniu efektywnością produkcji
  • Innowacyjność, elastyczność
  • Umiejętność delegowania i egzekwowania zadań
Oferujemy:
  • Pracę w zakładzie o znanej marce i mocnej pozycji na rynku
  • Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego i nabywania nowych doświadczeń
  • Realny wpływ na politykę firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość szkoleń i dalszego rozwoju
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)