Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik ds. Operacyjnych z językiem niemieckim

    WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.   Gdańsk    praca hybrydowa
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Rola i obowiązki: Zarządzanie zespołem inżynierów wsparcia. Wstępna analiza zgłoszeń. Przydzielanie zgłoszeń członkom zespołu. Zapewnienie wsparcia technicznego zespołowi. Aktualizuj menedżera świadczenia usług o postępie. Zapewnij zespołowi dostęp do niezbędnych...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający IT

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
2620 dni temu

Ogłoszenie numer: 1485905, z dnia 2017-01-24

W związku z dynamicznym rozwojem i reorganizacją firmy poszukujemy osoby, która będzie kierować zespołem informatycznym, którego priorytetem będzie projektowanie, tworzenie i utrzymanie dedykowanych systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i organizacja pracy zespołu IT,

  • Koordynacja projektów informatycznych, a w szczególności zarządzanie tworzeniem, wdrażaniem i rozwojem aplikacji obsługi procesów biznesowych,

  • Kontrola projektów w zakresie jakości, budżetów, ROI, harmonogramów oraz ryzyk,

  • Bliska Współpraca z działami biznesowymi w zakresie prowadzonych projektów informatycznych,

  • Organizacja wspacia użytkowników w zakresie użytkowanych i wprowadzanych rozwiązań IT,

  • Nadzór nad utrzymaniem i bezawaryjną pracą systemów,

  • Zapewnienie bezpieczeństwa systemów i przetwarzanych danych,

  • Opracowywanie procesów IT, wdrażanie procedur, definiowanie i nadzór nad wykonaniem budżetów IT,

  • Zarządzanie zasobami IT w zakresie eksploatacji i zakupów.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne,

  • Min 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem IT,

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rozwoju oprogramowania,

  • Bardzo dobra znajomość metodologii zarządzania projektami, np. PMI,

  • Biegła znajomość technologii baz danych i języków programowania, pożadane: PgSql, MySql, MS SQL, Java SE, Java Database Connectivity JDBC, Java API for XML Processing JAXP, Java EE, PHP,

  • Dobra znajomość dobrych praktyk procedur zarządzania IT, np. ITIL,

  • Zdolności kierownicze, organizacyjne i bardzo dobra komunikacja,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Biegła znajomość języka angielskiego w zakresie wykonywanego zawodu.