• Purchasing Supervisor / Buyer for automotive and industrial manufacture sector / Private label

    Gavbiz   lubelskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator  pełny etat
    3 dni
    As a Purchasing Supervisor your duties will be: Creation and updating of purchase orders. Develop profitable purchasing strategies. Dealing with general queries on product and pricing. Administrative tasks required for the effective operation of the Purchasing Department. Ensuring suppliers deliver...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

Mondi Pro Sp. z o.o.
lubelskie, Wielkopolska
praca stacjonarna
2796 dni temu

MONDI  PRO  SP.  Z  O. O.  jest  jednostką wyspecjalizowaną Mondi Polska wchodzącą w skład niemieckiej grupy kapitałowej MONDI GmbH.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.

Aktualnie  wychodząc  naprzeciw  potrzebom  personalnym  naszego  Klienta, ugruntowanej na rynku, renomowanej w swojej branży firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielkopolska
Zakres obowiązków:
  • nadzorowanie działalności podległych pionów funkcjonalnych firmy produkcyjnej,
  • całościowe zarządzanie spółką w ścisłej współpracy z zarządem i pełna odpowiedzialność za jej wyniki,
  • utrzymywanie ścisłych relacji z działem handlowym - współpraca w zakresie planowania celów sprzedażowych, nadzorowanie i egzekwowanie wyników,
  • efektywne zarządzanie pracownikami i trzema zakładami produkcyjnymi spółki,
  • przygotowywanie planów biznesowych rozwoju firmy, a także nadzór nad poprawną ich realizacją,
  • dokonywanie przeglądu raportów i wykazów finansowych dotyczących podległego obszaru funkcjonalnego przedsiębiorstwa i zarządzanie odpowiednimi w związku z wynikami działaniami operacyjnymi,
  • otwartość na wprowadzanie zmian oraz umiejętność sprawnego rozwiązywania pojawiających się problemów,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • wprowadzanie ulepszeń w procesach produkcji,
  • tworzenie i nadzorowanie ogólnej polityki firmy,
  • rozwój biznesu i relacje ze strategicznymi klientami,
  • współudział z Właścicielami w tworzeniu długofalowej strategii oraz wdrażanie planów operacyjnych i budżetów dla polskiego rynku sprzedaży,
  • reprezentowanie firmy podczas spotkań z kluczowymi klientami oraz targów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowany profil techniczny,
  • ukończone studia MBA,
  • minimum 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu całością firmy o profilu produkcyjnym o porównywalnej wielkości (ok 200-250 osób), strukturze i charakterze oraz odpowiedzialność za jej wyniki przed zarządem spółki,
  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją nieseryjną - jednostkową (krótkie serie), będzie dużym atutem,
  • umiejętność efektywnego inicjowania, wdrażania i egzekwowania projektów ciągłego doskonalenia w tym w obszarze handlowym,
  • doświadczenie oraz zorientowanie na nowoczesne metody zarządzania (narzędzia optymalizacyjne),
  • wiedza z zakresu finansów, ekonomii przedsiębiorstw,
  • doświadczenie w zarządzaniu kosztami,
  • nastawienie na jakość i ciągłe jej doskonalenie,
  • umiejętność efektywnej pracy ze współpracującymi działami,
  • zorientowanie na wyniki oraz konsekwencja w działaniu,
  • samodzielność i inicjatywa,
  • zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia,
  • umiejętności nawiązywania i budowania relacji z podległym zespołem oraz klientami,
  • wysoki poziom zdolności przywódczych, predyspozycji interpersonalnych a także posiadanie umiejętności negocjacyjnych,
  • kreatywność oraz terminowość,
  • umiejętność precyzowania konkretnych celów biznesowych (w tym sprzedażowych) i dążenia do ich realizacji,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i radzenia sobie ze stresem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem,
  • wysoka kultura osobista,
  • pełna dyspozycyjność i możliwość pracy stacjonarnej w siedzibie firmy (południowa-zachodnia część Wielkopolski),
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • czynne Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt menedżerski według preferencji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dużą samodzielność w działaniu i decyzyjność.