Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

Mondi Pro Sp. z o.o.
pomorskie, Wielkopolska
praca stacjonarna
2796 dni temu

MONDI  PRO  SP.  Z  O. O.  jest  jednostką wyspecjalizowaną Mondi Polska wchodzącą w skład niemieckiej grupy kapitałowej MONDI GmbH.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.

Aktualnie  wychodząc  naprzeciw  potrzebom  personalnym  naszego  Klienta, ugruntowanej na rynku, renomowanej w swojej branży firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielkopolska
Zakres obowiązków:
  • nadzorowanie działalności podległych pionów funkcjonalnych firmy produkcyjnej,
  • całościowe zarządzanie spółką w ścisłej współpracy z zarządem i pełna odpowiedzialność za jej wyniki,
  • utrzymywanie ścisłych relacji z działem handlowym - współpraca w zakresie planowania celów sprzedażowych, nadzorowanie i egzekwowanie wyników,
  • efektywne zarządzanie pracownikami i trzema zakładami produkcyjnymi spółki,
  • przygotowywanie planów biznesowych rozwoju firmy, a także nadzór nad poprawną ich realizacją,
  • dokonywanie przeglądu raportów i wykazów finansowych dotyczących podległego obszaru funkcjonalnego przedsiębiorstwa i zarządzanie odpowiednimi w związku z wynikami działaniami operacyjnymi,
  • otwartość na wprowadzanie zmian oraz umiejętność sprawnego rozwiązywania pojawiających się problemów,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • wprowadzanie ulepszeń w procesach produkcji,
  • tworzenie i nadzorowanie ogólnej polityki firmy,
  • rozwój biznesu i relacje ze strategicznymi klientami,
  • współudział z Właścicielami w tworzeniu długofalowej strategii oraz wdrażanie planów operacyjnych i budżetów dla polskiego rynku sprzedaży,
  • reprezentowanie firmy podczas spotkań z kluczowymi klientami oraz targów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowany profil techniczny,
  • ukończone studia MBA,
  • minimum 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu całością firmy o profilu produkcyjnym o porównywalnej wielkości (ok 200-250 osób), strukturze i charakterze oraz odpowiedzialność za jej wyniki przed zarządem spółki,
  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją nieseryjną - jednostkową (krótkie serie), będzie dużym atutem,
  • umiejętność efektywnego inicjowania, wdrażania i egzekwowania projektów ciągłego doskonalenia w tym w obszarze handlowym,
  • doświadczenie oraz zorientowanie na nowoczesne metody zarządzania (narzędzia optymalizacyjne),
  • wiedza z zakresu finansów, ekonomii przedsiębiorstw,
  • doświadczenie w zarządzaniu kosztami,
  • nastawienie na jakość i ciągłe jej doskonalenie,
  • umiejętność efektywnej pracy ze współpracującymi działami,
  • zorientowanie na wyniki oraz konsekwencja w działaniu,
  • samodzielność i inicjatywa,
  • zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia,
  • umiejętności nawiązywania i budowania relacji z podległym zespołem oraz klientami,
  • wysoki poziom zdolności przywódczych, predyspozycji interpersonalnych a także posiadanie umiejętności negocjacyjnych,
  • kreatywność oraz terminowość,
  • umiejętność precyzowania konkretnych celów biznesowych (w tym sprzedażowych) i dążenia do ich realizacji,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i radzenia sobie ze stresem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem,
  • wysoka kultura osobista,
  • pełna dyspozycyjność i możliwość pracy stacjonarnej w siedzibie firmy (południowa-zachodnia część Wielkopolski),
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • czynne Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt menedżerski według preferencji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dużą samodzielność w działaniu i decyzyjność.