Zobacz więcej ofert pracy

Dziennikarz / Redaktor

Cavatina GW Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
2369 dni temu

Ogłoszenie numer: 1793759, z dnia 2017-10-02

Cavatina GW Sp z o.o. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Właściciel kompleksu biurowców klasy A w Krakowie - Business Equal Park. Dołącz do pracowników Grupy Cavatina GW Sp. z o.o., lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Posiadamy także profesjonalne studio nagrań Cavatina Non Profit Studio - z  ideą tworzenia ambitnych projektów z różnych obszarów muzyki.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Spółka Cavatina poszukuje zespołu redakcyjnego do nowo powstającego ogólnopolskiego ambitnego i niezależnego magazynu opiniotwórczego wraz z internetowym serwisem informacyjnym, poświęconego szeroko rozumianym zagadnieniom społecznym i biznesowym. Szukamy ludzi z pasją, kreatywnych i ambitnych.

Wymagania

  • min. trzy lata doświadczenia w mediach (prosimy o załączenie portfolio)
  • umiejętność podejmowania tematów specjalistycznych
  • swoboda w wypowiadaniu się w języku polskim
  • skrupulatność i rzetelności w pracy
  • terminowość, wysoka motywacja oraz zaangażowanie
  • mile widziane umiejętności i doświadczenie redakcyjne

Oferujemy

  • tworzenie nowego tytułu wydawniczego od podstaw o ambicjach lidera rynku
  • sprecyzowaną politykę wydawnictwa
  • możliwości dużego rozwoju
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia