Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dziennikarz Warszawa
Dziennikarz/Sekretarz redakcji w miesięczniku „Weranda”

Wydawnictwo Te-Jot
Warszawa
praca stacjonarna
3287 dni temu

Ogłoszenie numer: 678618, z dnia 2015-04-20

poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Kreatywne planowanie zawartości miesięcznika „Weranda"
  • Organizowanie tekstów i sesji zdjęciowych – wybór fotografii
  • Pisanie i adiustacja tekstów
  • Współpraca z firmami designu, projektantami, artystami – budowanie relacji środowiskowych
  • Bieżący monitoring trendów w designie i dekoracji wnętrz
  • Poszukiwanie wnętrz do prezentacji w miesięczniku „Weranda"
  • Współpraca z redakcjami – miesięcznika „Weranda Country", „Weranda Weekend" i redakcją internetową Wydawnictwa Te-Jot
  • Współpraca z działem handlowym przy pozyskiwaniu reklamodawców

Wymagania

  • Wiedza i zainteresowania wystrojem wnętrz, sztuką, dekoratorstwem, szeroko rozumianym designem (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w pracy redaktorskiej w prasie
  • Lekkie pióro oraz umiejętność adiustacji tekstów
  • Wyższe wykształcenie
  • Język angielski
  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość jej założenia
  • Mile widziane portfolio i referencje. Osoby aplikujące będą proszone o wypełnienie kwestionariusza potwierdzającego ich umiejętności

Oferujemy

  • Satysfakcjonującą pracę w luksusowym magazynie live stylowym i wnętrzarskim
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy