Najnowsze oferty pracy

  • Psycholog / Psychodietetyk

    EAP24   zachodniopomorskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista (mid)  kontrakt B2B
    3 dni
    Główne zadania Przeprowadzanie konsultacji psychodietetycznych w języku polskim i angielskim Poradnictwo psychologiczne i psychodietetyczne dla uczestników programów wsparcia EAP24 Prowadzenie webinarów psychoedukacyjnych i krótkich form szkoleniowych Praca 100% zdalna – prowadzenie tele- i...
Zobacz więcej ofert pracy

Edukator żywieniowy, Dietetyk

Naturhouse Sp. z o.o.
zachodniopomorskie, Kołobrzeg
praca stacjonarna
2578 dni temu

Jesteśmy międzynarodową firmą uznawaną za lidera w dziedzinie odżywiania oraz dietetyki. Na polskim rynku działamy od 10 lat. Z powodzeniem rozwijamy sieć Centrów Dietetycznych Naturhouse, oferując korzystne i stabilne warunki zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kołobrzeg
Region: zachodniopomorskie
Nr ref.: DIETETYK - Kołobrzeg

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Dietetyka Naturhouse jest opieka nad klientami polegająca na skutecznym prowadzeniu kuracji z uwzględnieniem doradztwa w zakresie diety i suplementacji oraz motywacji do osiągania założonych celów. Dietetyk Naturhouse jest również odpowiedzialny za prawidłowe i efektywne funkcjonowanie Centrum.

Obowiązki:
  • współpraca z klientami zgodna ze standardami firmy
  • dobór zaleceń, planów żywieniowych oraz suplementacji do potrzeb klienta
  • egzekwowanie przekazywanych zaleceń, inspirowanie i motywowanie klienta w trakcie kuracji
  • budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami
  • efektywne kierowanie działalnością punktu Naturhouse
  • dbałość o wizerunek marki i aktywne uczestnictwo w akcjach promocyjnych
  • udział w tworzeniu materiałów merytorycznych dla marki Naturhouse
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka lub pokrewne z możliwością uzupełnienia kwalifikacji w zakresie dietetyki)
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
  • zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu
  • mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia)
  • bezpłatne szkolenia przygotowujące do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracy