Zobacz więcej ofert pracy

ekspedientka

NO COMMENT shops
Warszawa
praca stacjonarna
5911 dni temu

Ogłoszenie numer: 40268, z dnia 2008-02-18

NO COMMENT shops to rodząca się sieć sprzedaży damskiej odzieży młodzieżowej prêt-à-porter. Nasza firma znana jest z profesjonalizmu oraz przyjaznej atmosfery w pracy, opierającej się na autentyczności oraz szczerości w kontaktach międzyludzkich.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

-obsługa klienta, -przyjmowanie towaru, -obsługa komputera i urządzeń biurowych, -wraz z innymi w Centrali kontrolowanie, kierowanie i zarządzanie siecią sklepów, osiągając i rozwijając ich wyniki sprzedażowe, -uczestnictwo w otwieraniu nowych placówek, -dbanie o wizualizację w centrali zgodnie z naszą polityką merchandisingu.

Wymagania

-wykształcenie minimum średnie -podstawowa obsługa komputera -osoba aktywna,kreatywna, pełna entuzjazmu, odpowiedzialna i otwarta na nowe wyzwania, pasjonująca się modą... zainteresowanie modą doświadczenie w sprzedaży odzieży damskiej bądź w dużej dystrybucji,

Oferujemy

-praca w młodym zespole -możliwość awansu -możliwość rozwoju umiejętności w zakresie zarządzania sklepami odzieżowymi, profesjonalnej sprzedaży oraz zasad merchandisingu -stały kontakt z nowościami świata mody