Zobacz więcej ofert pracy

Ekspert ds. projektów unijnych

Arbiter S.A.
dolnośląskie
praca stacjonarna
3143 dni temu

Ogłoszenie numer: 810925, z dnia 2015-09-16

Połączmy siły w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu!

Arbiter S.A. to renomowana i prężnie rozwijająca się firma działająca w zakresie Doradztwa Strategicznego i Prawnego, Zarządzania Wierzytelnościami oraz Dochodzenia Odszkodowań. Naszą siłą jest wiedza, doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół specjalistów.

Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: EU / dolnośląskie

Opis stanowiska

Ekspert ds. projektów unijnych zajmuje się kompleksową obsługą klientów biznesowych i instytucjonalnych, poleconych przez Arbiter S.A., w zakresie opracowywania projektów współfinansowanych z funduszy EFRR, EFS, EFR i Funduszu Spójności. Współpracuje z klientem na etapie opracowywania dokumentacji niezbędnej do otrzymania dofinansowania/pożyczki oraz zapewnia klientowi specjalistyczną obsługę na etapie oceny formalnej i merytorycznej projektu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • doświadczenie zawodowe zbieżne z zakresem zlecanych do opracowania projektów;

  • rzetelność, terminowość, samodzielność i efektywność;

  • wysoka kultura osobista;

  • doświadczenie poparte referencjami ze zrealizowanych projektów.

Oferujemy

  • zlecenie do opracowania projektów dofinansowanych ze środków UE;

  • kompleksowa obsługa naszych klientów z terenu całego kraju;

  • umowę zlecenie z wynagrodzeniem za każdy projekt;

  • prowizję od success fee;

  • wsparcie marketingowe;

  • współpracę ze stabilną spółką akcyjną

  • pracę zdalną.