Zobacz więcej ofert pracy

Embedded Software Engineer

Horyzont Doradztwo Personalne
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
2737 dni temu

Naszym Klientem jest renomowana firma produkująca komponenty dla branży
motoryzacyjnej. Poszukujemy specjalistów znających się na systemach wbudowanych.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr Ref.: 3389

Zadania:
  • współpraca w ramach międzynarodowego zespołu w zakresie projektowania i rozwoju oprogramowania wbudowanego,
  • projektowanie mikrokontrolerów i implementacja modułów oprogramowania,
  • analiza wymagań projektowych,wymagań klienta, wymagań systemowych, norm, standardów i innych specyfikacji technicznych,
  • zapewnianie odpowiedniej jakości wytwarzanego oprogramowania,
  • praca z narzędziami wspomagającymi rozwój systemów wbudowanych,
  • współpraca w procesie tworzenia dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • doświadczenie w programowaniu systemów wbudowanych i układów elektronicznych,
  • dobra znajomość języka C,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziani pasjonaci elektroniki,
  • mile widziane również: znajomość dodatkowych języków programowania, doświadczenie w pracy z UML/Autosar.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie w stabilnej firmie,
  • realizację ciekawych projektów w ramach międzynarodowego zespołu,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami, zgrany zespół na miejscu,
  • nowoczesne technologie,
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i kursach językowych,
  • benefity w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, itp.
  • komfortowe warunki pracy,
  • planowane wprowadzenie możliwości pracy w systemie homeoffice i elastycznych godzin pracy.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl