Najnowsze oferty pracy

  • Unified Communication & Collaboration Engineer

    Aon   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Kraków
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    What the day will look like Responsible for the technical delivery of UC and Collaboration projects, including planning, design, implementation and testing of technical solutions which meet business requirements. Ensure timely and cost-effective delivery of solutions required for new projects....
Zobacz więcej ofert pracy

ETL Developer

NBC Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2848 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: ETLD/WAW/0516/MK

Zakres prac:
  • Udział w projekcie wdrożeniowym oraz utrzymaniu systemów informatycznych klasy Business Intelligence
  • Budowa procesów ETL
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej
  • Testowanie rozwiązań
Opis stanowiska:
  • Bardzo dobra znajomość baz danych (szczególnie MS SQL Server 2012), potwierdzona certyfikatami
  • Doświadczenie w tworzeniu procesów ETL
  • Doświadczenie w pracy przy hurtowni danych
  • Mile widziana znajomość TFS oraz metodyki Scrum
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wsparcie dedykowanego specjalisty w procesie rekrutacyjnym oraz podczas współpracy
  • Pracę dla polskiego lidera na rynku energetycznym

NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a 53-234 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz cofnięcia zgody.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a, 53-234 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji oraz udostępnienie moich danych osobowych podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy na stanowisku ETL Developer".

"Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych."