Najnowsze oferty pracy

  • Programista C#

    Praca.pl Sp. z o.o.   Kraków    praca hybrydowa   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    15 dni
    Zakres obowiązków: Tworzenie i utrzymanie wysokiej jakości kodu dla aplikacji; Aktywny rozwój nowych funkcjonalności oprogramowania; Projektowanie i implementacja testów automatycznych; Dokonywanie dokładnej dokumentacji wdrażanych rozwiązań;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa BI Developer Warszawa
Expert MS Business Intelligence

Nigel Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2565 dni temu

Jeden z naszych klientów, międzynarodowa firma która rozwija swój dział Data Warenhouse
poszukuje ambitnego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: msBI/201603
Wymagania:
  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w pracy z technologiami Business Inteligence
  • Znajomość relacyjnych baz danych MS SQL
  • Praktyczna znajomość narzędzi Microsoft, m.in., SSAS, SSIS, SSRS, OLAP, ETL
  • Doświadczenie w kontaktach z klientem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Gotowość do licznych podróży służbowych
  • Mile widziana znajomość technologii SharePoint
Nasz klient oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (bonusy premie)
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, etc.)
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w prestiżowej firmie
  • Świetną atmosferę pracy