Zobacz więcej ofert pracy

Export Brand Manager

Canpol Sp. z o.o.
mazowieckie, Słubica B, Żabia Wola, 20 km. od Warszawy
praca stacjonarna
3459 dni temu

Canpol Sp. z o. o. SKA, wiodący producent artykułów dla dzieci sprzedawanych pod markami Canpol babies i LOVI poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Słubica B, Żabia Wola, 20 km. od Warszawy

(lokalizacja bezpośrednio przy trasie katowickiej)

Zakres obowiązków:
  • planowanie, wdrożenie oraz koordynacja strategii marketingowo-sprzedażowej marki dla wybranych rynków zagranicznych
  • planowanie i zarządzanie exportowym budżetem marketingowym
  • planowanie i koordynacja wprowadzenia marki na nowy rynek zagraniczny
  • wspieranie kluczowych kategorii produktowych na wybranych rynkach zagranicznych
  • ocena wyników dystrybutora na wybranym rynku
  • analiza raportów sprzedażowych dla wybranych rynków zagranicznych
  • ścisła współpraca z Key Account Managerami z Działu eksportu
  • raportowanie do Dyrektora marketingu
Oczekujemy:
  • minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe)
  • wykształcenie wyższe (preferowane marketing, zarządzanie, handel zagraniczny, stosunki międzynarodowe)
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność budowania relacji z klientami zagranicznymi
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość środowiska Windows i pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • nastawienie na pracę zespołową
  • komunikatywność
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów i umiejętność samodzielnego myślenia
  • czynne prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
  • znajomość branży produktów dla dzieci

Oferujemy pracę w nowoczesnej firmie, w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym i doświadczonym zespole. Gwarantujemy ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju zawodowego.