Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
FIZJOTERAPEUTA

Centrum Niezależnego Orzecznictwa i Usług Medycznych, Tomasz Rosa
dolnośląskie
praca stacjonarna
4654 dni temu

Kompleksowa obsługa prawno-medyczna osób poszkodowanych w wypadkach.

Centrum Niezależnego Orzecznictwa i Usług Medycznych to kompleksowe i natychmiastowe  usługi medyczne  dopasowane do potrzeb Klienta - Pacjenta. Zespół  Partnerów CNOiUM świadczy profesjonalne usługi z zakresu opiniowania i orzecznictwa.

Pragniemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, niosąc im pomoc także w szybkim znalezieniu fachowego wsparcia w zakresie leczenia, rehabilitacji, pielęgnacji i opieki. Pragniemy pokierować nimi tak, by odpowiednio do swoich potrzeb otrzymali kompleksową pomoc dostosowaną do indywidualnej sytuacji, powstałej wskutek uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia. Bardzo często osoby ranne w wypadkach potrzebują kompleksowej pomocy z dnia na dzień.

W związku z dynamicznym rozwojem Centrum Niezależnego Orzecznictwa i Usług Medycznych poszukuje obecnie do współpracy specjalistów:

Nr Ref.: FIZJO/I/2011/CNOIUM

Zadania:
  • rehabilitacja skierowanych Pacjentów,
  • konsultacje merytoryczne z CNOiUM.
Wymagania:
  • absolwent AWF ze specjalizacją II stopnia z fizjoterapii,
  • 5-letnie doświadczenie zawodowe,
  • dyplom ukończenia specjalizacji,
  • dostęp do komputera i faksu.
Oferujemy:
  • umowę o współpracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • bezpłatną promocję usług Partnera CNOiUM,
  • nie jest wymagana działalność gospodarcza,
  • rozpoczęcie współpracy nie wiąże się z żadnymi kosztami (opłatami).