Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Fotograf Mazowieckie
Fotograf (zdjęcia produktowe)

WITTCHEN S.A.
mazowieckie, Warszawa, Łomianki, Nowy Dwór Mazowiecki, Czosnów, Legionowo
praca stacjonarna
2370 dni temu

WITTCHEN S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Firma rodzinna notowana na GPW. W chwili obecnej w związku z rozwojem poszukujemy dynamicznej, konsekwentnej w działaniu, nastawionej na sukces osoby, która dołączy do naszego zespołu i wspólnie z nami będzie realizować naszą misję:

,,Twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi dla ludzi”.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomianki pod Warszawą, Centrala Firmy - 15 minut busem WITTCHEN z Metra Młociny
 Zakres zadań:
  • wykonywanie fotografii, packshot'owych oraz kompozycyjnych, produktów naszej marki zgodnie z przyjętymi standardami  e-sklepu
  • stała współpraca z działem graficznym i marketingowym
  • ewidencjonowanie fotografii w systemie zgodnie z wyznaczonymi standardami
  • dbałość o szczegóły i wysoką jakość zdjęć produktów
  • przygotowanie (dobór stylizacji) i realizacja sesji z udziałem modeli
  • wykonywanie zdjęć produktów typu 360 stopni
  • podstawowy retusz z zakresu korekcji barwnej
Oferujemy:
  • pracę w profesjonalnym studiu fotograficznym na sprzęcie najwyższej klasy
  • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku
  • bezpłatny parking dla pracowników lub dojazd firmowym busem z Metra Młociny
  • miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy
  • dofinansowaną prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowaną kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport oraz zniżki na firmowe produkty
Wymagania:
  • doświadczenia w realizacji zdjęć studyjnych
  • bardzo dobrej znajomości zasad oświetlenia oraz doświadczenia w pracy ze studyjnym sprzętem oświetleniowym
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej (umiejętność pracy pod presją czasu)
  • umiejętności pracy w zespole
  • kreatywności i wyczucia estetyki
  • zainteresowania fotografią modową
  • biegła znajomość oprogramowania Lightroom, Photoshop będzie dodatkowym atutem
  • w formularzu aplikacyjnym prosimy załączyć portfolio - plik max. 2 MB, w formacie pdf / jpg, lub link do strony internetowej

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WITTCHEN S.A. z siedzibą w Łomiankach
(ul. Ogrodowa 27/29, 05-092 Łomianki) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest WITTCHEN S.A. z siedzibą w Łomiankach przy ul. Ogrodowej 27/ 290 - pokaż numer telefonu - , Łomianki. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.