Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Franczyzobiorca łódzkie
Franczyzobiorca - Właściciel Placówki Ubezpieczeniowej

PRESTINA Sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
3248 dni temu

PRESTINA TO NOWO POWSTAŁA MARKA NALEŻĄCA DO GRUPY KAPITAŁOWEJ Z POZNANIA, W SKŁAD KTÓREJ WCHODZĄ 3 SPÓŁKI. W ZWIĄZKU Z ROZWOJEM SIECI SPRZEDAŻY PRODUKTÓW UBEZPIECZENIOWYCH POSZUKUJEMY OBECNIE OSÓB ZAINTERESOWANYCH FRANCHISINGIEM MULTIAGENCJI UBEZPIECZENIOWEJ.

Zanim przejdziesz do treści ogłoszenia odpowiedz na 3 krótkie pytania:

  • Czy chcesz się rozwijać w branży finansowej?
  • Czy cenisz sobie elastyczny czas pracy?
  • Czy chcesz mieć pełną kontrolę nad wielkością własnych zarobków?

Jeżeli odpowiedź na powyższe pytania jest twierdząca, to chętnie podejmiemy z Tobą współpracę!

Obecnie poszukujemy:

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Zarządzanie funkcjonowaniem placówki multiagencji ubezpieczeniowej;
  • Pozyskiwanie klientów zainteresowanych zakupem produktów;
  • Odpowiedzialność za realizację planów i wzrost sprzedaży w regionie;
  • Aktywna sprzedaż oraz zawieranie umów ubezpieczeniowych;
  • Kontakt bezpośredni z klientami oraz dbanie o wysokie standardy obsługi klientów.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjny system prowizyjny oferujący nieograniczone możliwości dochodowe;
  • Wyselekcjonowaną ofertę produktów z wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych;
  • Bogaty pakiet szkoleń prowadzonych przez zewnętrznych specjalistów (w tym m.in.: techniki sprzedaży danych produktów, metody pozyskiwania klientów, planowanie i realizacja celów itp.);
  • Fachowe doradztwo w organizacji i uruchomieniu placówki (biznes plan, lokalizacja, wykończenie i urządzenie biura, itp.);
  • Wsparcie produktowe, biznesowe i marketingowe po uruchomieniu placówki oraz przez cały okres współpracy;
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w ramach własnej działalności;
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie techniczne i merytoryczne;
  • Bezpośredni kontakt i opiekę koordynatora regionu;
  • Możliwość zwiększenia liczby prowadzonych placówek w oparciu o dotychczasowe wyniki.

DODATKOWO:

  • Otrzymujesz szerokie wsparcie wdrożeniowe w zakresie m.in. harmonogramu działań, wyboru lokalu, rekrutacji pracowników, reklamy i promocji oraz pozyskiwania klientów;
  • Nie musisz szukać nowych rozwiązań, gdyż systematycznie rozbudowujemy portfel oferowanych produktów;
  • Możesz skorzystać z dofinansowania, gdyż pomagamy w uzyskaniu pomocy de minimis dzięki projektowi

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia min. średniego;
  • Zaświadczenia o niekaralności;
  • Gotowości do założenia własnej działalności;
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
  • Dobrych umiejętności organizowania czasu pracy;
  • Dyspozycyjności i determinacji w dążeniu do celu;
  • Dobrej znajomości obsługi Pakietu MS Office;
  • Prawa jazdy kat. B.

PRZEJMIJ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ROZWÓJ WŁASNEJ KARIERY. SKORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI, KTÓRE OFERUJEMY.

W ramach powiatu istnieje możliwość wyboru dowolnej miejscowości do rozpoczęcia działalności.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.