Praca.pl Praca świętokrzyskie Franczyzobiorca świętokrzyskie
Franczyzobiorca / Właściciel Punktu Sprzedaży

Kuba Lakiery Sp.z o. o.
świętokrzyskie
praca stacjonarna
3215 dni temu

Ogłoszenie numer: 714711, z dnia 2015-06-10

Firma Kuba Lakiery Sp. z o. o. z siedzibą w Białej Podlaskiej specjalizująca się w lakierach samochodowych i przemysłowych poszukuje osoby do współpracy na stanowisku:

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • samodzielne prowadzenie sklepu,
  • prowadzenie mieszalni lakierów samochodowo - przemysłowych.

Wymagania

  • umiejętność doboru kolorów,
  • obsługa komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość branży lakierów samochodowych i przemysłowych.

Oferujemy

  • oferujemy pracę w firmie  z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem,
  • umowę na czas nieokreślony,
  • szkolenia z zakresu znajomości produktów.