• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    15 godz.
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Praca.pl Praca śląskie Katowice Front-end Developer Katowice
Front-end Developer - nowy sportowy serwis live streamingu

Grafton Recruitment
Katowice
praca stacjonarna
2385 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Katowice
Nr ref.: 7-10-39394/PC
Dla naszego klienta, w związku z tworzeniem od podstaw sportowego serwisu live streamingu poszukujemy kandydatów na stanowisko Front-end Developera.

Platforma oferować będzie dostęp do transmisji na żywo oraz na żądanie na potrzeby urządzeń mobilnych, platform telewizyjnych oraz konsol.

W projekcie wykozystywane będą technologie takie jak:

Node.js, Grunt.js, Gulp.js, GIT, JavaScript, Jasmine, Shell, Microservices, Message Driven Architecture, SQL/noSQL database, API, Orchestration, Cloud, CI/CD

Zakres obowiązków:
  • udział w projektowaniu, tworzeniu i rozwoju aplikacji
  • współpraca z architektami oraz innymi członkami zespołu
  • praca w metodyce Scrum
  • przygotowanie dokumentacji technicznej
Requirements:
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawowodowe na podobnym stanowisku
  • solidna wiedza z zakresu JavaScript
  • preferowana znajomość Gulp.js, Grunt.js
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy z metodyką Scrum
Benefits:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (do 20 000 PLN) - w zależności od doświadczenia, umiejętności i formy współpracy
  • osoby, które dołączą w tej fazie do projektu będą miały możliwości rozwoju i stanowić będą trzon dla całego przedsięwzięcia w Polsce i UK
  • możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
  • możliwość poznania najnowszych technologii
  • cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników
  • karta multi-sport
  • prywatna opieka zdrowotna
  • elastyczne godziny pracy (8-11/16-19)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".