Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Webdeveloper śląskie
Front-end Developer (Senior)

314 Apps
śląskie, Bielsko-Biała, Katowice
praca stacjonarna
3393 dni temu

Ogłoszenie numer: 584430, z dnia 2015-01-09

314 Apps

Jesteśmy firmą typu software house i pracujemy głównie nad zaawansowanymi systemami i rozwiązaniami biznesowymi (web & mobile). Tworzymy je od podstaw by sprostać wymaganiom naszych klientów z całego świata.

Miejsce pracy: śląskie, Bielsko-Biała, Katowice

Opis stanowiska

Na stanowisko Frontend Developera, najlepiej seniora, poszukujemy osoby, która z pełnym zaangażowaniem będzie dzieliła z nami pasję w tworzeniu i dostarczaniu rozwiązań webowych oraz mobilnych dla naszych klientów. Zatrudnimy wybranego kandydata, który dołączy do jednego z naszych zespołów już od stycznia 2015r.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość, HTML/HTML5, CSS3, Javascript oraz jQuery/Prototype
  • Znajomość HAML i SASS
  • Znajomość wzorców projektowych UI
  • Dbałość o szczegóły oraz umiejętność skupienia się na dostarczaniu wartości biznesowej dla klienta
  • Zaangażowanie i poczucie humoru
  • Komunikatywny poziom znajomości języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość CoffeeScript
  • Bootstrap / Zurb Fundation
  • PhoneGap / Swift
  • AngularJS
  • Podstawowa znajomość frameworka RubyOnRails

Oferujemy

  • Stabilną, dobrze płatną (6000 - 7500 PLN) pracę w jednym z naszych biur (Warszawa / Bielsko-BIała / Katowice)
  • Ciekawe i wymagające projekty dla zagranicznych klientów
  • Ciągły rozwój (wyjazdy na konferencje, Happy Coding Hours, comiesięczne cele do osiągnięcia)
  • Aktywny udział w tworzeniu firmy