• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    4 godz.
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-End Developer

NBC Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2759 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 200 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: FD/WAR/1609/MW

Obowiązki na stanowisku:
  • Rozwój i utrzymanie aplikacji do obsługi gier losowych,
  • Udział w systemie wdrożeń dla klientów na całym świece.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Znajomość narzędzi front-endowych: HTML5, CSS3,
  • Znajomość języka JavaScript,
  • Znajomość jQuery, Backbone, Underscore ,AngularJS,
  • Umiejętność posługiwania się technologiami JSP, Java Servlets.
Oferujemy:
  • Możliwość udziału w ciekawym projekcie pełnym wyzwań,
  • Pracę w dynamicznym zespole specjalistów z pasją oraz zaangażowaniem,
  • Pracę w międzynarodowej korporacji, która od lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych systemów loteryjnych,
  • Biuro w centrum Warszawy,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a 53-234 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania oraz cofnięcia zgody.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a, 53-234 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji oraz udostępnienie moich danych osobowych podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy na stanowisku Front-End Developer ".

"Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych."