• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer

IT LeasingTeam
Kraków
praca stacjonarna
2739 dni temu
IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania do organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowania przewagi konkurencyjnej.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: FED/KR/10/2016
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie aplikacji webowej oraz rozwijanie nowych funkcjonalności;
  • Tworzenie interfejsów użytkownika;
  • Dostosowywanie istniejących aplikacji do nowych wymagań klienta;
  • Zapewnienie poprawności działania systemu zgodnie ze standardami firmy i wymaganą jakością;
  • Współpraca z zespołem projektantów.
Oczekiwania:
Oferta:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Ciekawe i rozwijające projekty;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z zatrudnieniem w oparciu o umowę B2B;
  • Pakiet benefitów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ".

Zgodnie z obowiązującym prawem IT LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 14181.