Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    18 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-End Developer

netPR.pl sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2641 dni temu

Ogłoszenie numer: 1506853, z dnia 2017-01-30

netPR.pl sp. z o.o. jest nowoczesną firmą technologiczną, która rozwija oprogramowanie w chmurze już od 2001 roku. Nasza specjalizacja to systemy komunikacji firm i instytucji - newsroomy, biura prasowe, telewizje internetowe, narzędzia relacji inwestorskich.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 011701

Opis stanowiska

  • tworzenie, modyfikacja i utrzymanie witryn internetowych z użyciem HTML, CSS, XSLT, JavaScript i edytorów graficznych

Wymagania

  • dobra znajomość HTML i CSS (prosimy o przesłanie portfolio lub linków do wykonanych stron)
  • umiejętności z zakresu edycji grafiki
  • znajomość JavaScript
  • znajomość narzędzi automatyzujących pracę (gulp, grunt itp.)
  • umiejętność pracy z systemami kontroli wersji
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji
  • rzetelność, systematyczność i komunikatywność
  • chęć poszerzania swojej wiedzy

Oferujemy

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym i kreatywnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez kontakt z ciekawymi projektami i technologiami
  • stabilne zatrudnienie i konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania