• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer

Rockitworks Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2550 dni temu

Od wielu lat świadczymy specjalizowane usługi IT dla międzynarodowych korporacji z branży telekomunikacyjnej i finansowej.
Nasz dynamiczny rozwój realizuje zespół wysokiej klasy specjalistów, który z poświęceniem angażuje się w każdy realizowany przez nas projekt.
Bierzemy odpowiedzialność za realizowane przez nas przedsięwzięcia opierając się na znajomości rynku, wysokiej jakości dostarczanych usług, rzetelności i satysfakcji klienta.
Jeśli nie boisz się wyzwań, nowych obszarów, w których mógłbyś wykazać się wiedzą i umiejętnościami, masz doświadczenie lub determinację by je zdobyć – dołącz do zespołu naszych ekspertów.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2017/04/FRONT

Opis stanowiska:

Realizujemy wiele projektów dla największych firm telekomunikacyjnych oraz banków. Rozbudowujemy zespół o specjalistów, którzy chcą i mogą zajmować się rozwojem systemów klasy Enterprise:

  • Projektowanie rozwoju oprogramowania zgodnie z wymaganiami.
  • Realizacja zmian.
  • Współpraca z Architektami oraz użytkownikami biznesowymi w zakresie doprecyzowania wymagań na rozwój oprogramowania.
  • Planowanie rozwoju architektury systemu poprzez wykorzystanie najnowszych technologii.
Wymagania:
  • Dobra znajomość HTML/CSS.
  • Dobra znajomość JavaScript, JQuery i frameworków (np. AngularJS, NodeJS).
  • Znajomość baz danych.
  • Znajomość PHP, Python, JSON/XML będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość Webservices i REST będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Stały rozwój.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Ciekawą pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Rockitworks Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."