Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer

IT KONTRAKT SP. Z O.O.
podkarpackie
praca stacjonarna
3411 dni temu

IT Kontrakt jest firmą wdrażającą zaawansowane projekty informatyczne w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej. Zajmujemy się również leasingiem pracowniczym w branży IT - czyli wynajmowaniem specjalistów do projektów naszych Klientów i Partnerów.

nr ref.: SG/JSG/PL/PA
data dodania ogłoszenia: 2014-12-22

OBOWIĄZKI
  • Projektowanie,programowanie, wdrażanie  autorskiego produktu
  • Udział w tworzeniu unikalnego i nowatorskiego rozwiązania
  • Ścisła współpraca z działem marketing
  • Poszukiwanie nowych,bardziej efektywnych rozwiązań

WYMAGANIA
  • Bardzo dobra znajomość  JavaScript
  • Dobra znajomość  PHP oraz SQL
  • Dobra znajomość WebGL
  • Mile widziana znajomość programów Blender i 3DSMax oraz doświadczenie przy tworzeniu plannerów 3D

OFERUJEMY
  • Możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze godzin
  • Zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez kandydata formę współpracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów