Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer

Nigel Frank International
Szczecin
praca stacjonarna
3115 dni temu

Z wielką przyjemnością informujemy, że jeden z naszych Klientów w Szczecinie, firma z ugruntowaną pozycją na rynku, prowadząca projekty IT dla międzynarodowych firm, poszukuje specjalisty na stanowisko Front End Developer.

Niniejsza firma specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości rozwiązań IT, które są wykorzystywane na całym świecie i już od ponad 15 lat cieszy się statusem leadera w zakresie swojej branży.

W związku z dużym zapotrzebowaniem na produkty firmy, nasz Klient poszukuje specjalisty na stanowisko:

Reference: NFI-FEDJSZ-2909

Location: Szczecin

Opis Stanowiska:

Pożądany kandydat będzie współodpowiedzialny za tworzenie części front-end oprogramowania: projektowanie, wdrożenie i testowanie.

Częste integracje produktów innych firm z platformą autorstwa naszego Klienta oraz nowości w branży są wspaniałym źródłem interesujących projektów, w tym: płatności, serwisy wirtualne, platformy Forex, oraz wiele innych.

Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu w języku Java
  • Java Server Faces 2.2
  • umiejętność samodzielnego wyboru rozwiązań napotykanych problemów
  • język angielski
Dodatkowo mile widziane:
  • GIT
  • HTML 5, CSS 3, Javascript (jQuery)
  • doświadczanie w pracy z EJB 3
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover (rozbudowany pakiet - Program Specjalistyczny Plus)
  • brak delegacji - wyłącznie praca na miejscu w Szczecinie
  • nowoczesne biuro, wydzielona kuchnia oraz strefa relaksu
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • pracę w silnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • współpraca na zasadzie B2B
  • ciekawe wyzwania przy projektach dla międzynarodowych klientów
  • możliwości rozwoju zawodowego
Contact:
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (pursuant to the Personal Data Protection Act of 29.08.1997, unified text of 26.06.2014, Journal of Laws 2014, item 1182). I also state that I was advised of the fact that giving personal data is voluntary and that I have the right to access and correct the content of my data.