Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    20 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

PGB Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
2746 dni temu

PGB HR poszukuje dla swojego klienta – Agencji Interaktywnej zajmującej się projektami dla największych firm tj.Volvo, Coca-Cola, Sony Mobile, Philip Morris, Adamed Group, San Miguel, Ford,HTC, Karcher, mBank -osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: FD_1016_KRK_S1
Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie stron HTML/CSS/JavaScript w technologii RWD na podstawie dostarczonych szablonów graficznych
  • Testowanie poprawności tworzonego kodu HTML (przeglądarki internetowe i urządzenia mobilne)
  • Ścisła współpraca z back-end developerami i grafikami
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość HTML5/CSS/JS (jQuery)
  • Doświadczenie w obsłudze frameworków Bootstrap.js, Foundation lub innego frameworka RWD
  • Umiejętność i doświadczenie w kodowaniu layoutów responsywnych
  • Dobra znajomość języków arkuszy stylów LESS lub SASS
  • Doświadczenie w pracy z systemami szablonów (Smarty lub Twig)
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji GIT, SVN
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Portfolio zrealizowanych projektów z zakresu Front-end
  • Znajomości standardów i problematyki kompatybilności kodu z różnymi przeglądarkami
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie/formy zatrudnienia
  • Możliwość współpracy przy największych projektach
  • Praca w przyjaznej atmosferze

IT and TELECOM

recruitment practice
Rekrutacja pracowników
w IT i telekomunikacji
PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:
  • rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne analityczne, head-huniting, executive search),
  • szkolenia i rozwój (teambulding, Development Center),
  • doradztwo HR (audyty, systemy motywacyjne),
  • outsorcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).
PGB Human Resources Sp. z o.o.

info@pgbhr.com

www.pgbhr.com

Numer w rejestrze agencji: 6457

Nasze usługi:
  • Rekrutacja i selekcja
  • Head-hunting
  • Executive search
  • Testy kompetencyjne
  • Assessment Centre
Specjalizacje rekrutacyjne:
  • Administracja biurowa
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Finanse i bankowość
  • Inżynieria i Technologia
  • IT
  • Logistyka, Spedycja, Zakupy
  • Marketing
  • Medycyna i Farmacja
  • Obsługa Klienta, Call Center
  • Prawo
  • Sprzedaż B2B

Zachęcamy również do przesyłania swojego CV również pod kątem innych projektów rekrutacyjnych na adres

rekrutacja@pgbhr.com