• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

Britenet Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2632 dni temu

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm? Po prostu do nas dołącz…

Britenet to prawie dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 300 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 oddziałach w Polsce.

Zobacz co się u nas dzieje na:

Lokalizacja: Warszawa
Nasza oferta
  • BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną, ponad 10 letnie doświadczenie
  • BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:), codzienne dostawy owoców do naszych biur, w największych oddziałach chillout room-y, i przede wszystkim świetną atmosferę pracy! (docenianą przez pracowników w badaniach satysfakcji)
  • AKTYWNOŚĆ: kartę Multisport, grupy sportowe, karnety na basen. Britenet obejmuje patronatem naszych maratończyków i reprezentację piłkarską
  • ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
  • ROZRYWKA: wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieciaków
  • ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń i nauki j. angielskiego, ścieżka kariery
Nasze oczekiwania
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość AngularJS a także popularnych bibliotek i frameworków MV* (jQuery, backbone, ember itp)
  • Bardzo dobra znajomość HTML5
  • Bardzo dobra znajomość CSS/CSS3, preferowana znajomość LESS/SASS
  • Umiejętności projektowania UX/UI z naciskiem na podejście „Mobile first” i responsywność
  • Doświadczenie z Twitter Bootstrap, Foundation ( lub podobne)
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji, preferowany GIT (znajomość platform takich jak GITHUB )
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, przyjazne nastawienie
  • Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność i otwartość

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z Jboss i J2EE
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
  • Doświadczenie z Grunt, Nodejs, Yeoman i powiązanymi narzędziami
Kluczowe zadania
  • Prace nad interfejsem frontendowym
  • Projektowanie i rozwój warstwy front-end
  • Dbanie o jakość, spójność i kompletność rozwiązań
  • Podążanie za bieżącymi trendami rynkowymi w programowaniu warstwy FE
Kilka słów o projekcie
Projekt realizowany dla branży loteryjnej. Prace rozwojowe nad interfejsem frontendowym w międzynarodowym środowisku z użyciem najnowszych technologii.
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.