Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

Power Media S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
2552 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: FDP/WRO/AB

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się software house z Wrocławia, poszukujemy Frontend Developera. Dołącz do firmy stosującej najnowocześniejsze rozwiązania przy tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych oraz stań się częścią zespołu który stawia na workshopy, hackathony i code reviews!

Przyłącz się i…

  • bierz udział w projektach dla klientów z całego świata;
  • pracuj w SCRUM, w nowocześnie zarządzanym zespole;
  • zyskaj dostęp do nowoczesnych rozwiązań, między innymi: HTML5, CSS3, ES6, React, AngularJS, SPA, RWD, Frontend Driven Development, Code Review, CI oraz GIT przy tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych;
  • doświadczaj wymiany wiedzy wśród zespołu ponad 40 frontendowych developerów poprzez Workshopy, Hackathony, Code Reviews oraz R&D ;
  • korzystaj z bogatego pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, kursy językowe;
  • pracuj w elastycznych godzinach i niekorporacyjnej atmosferze;
  • wspólnie z resztą zespołu bierz udział w spontanicznych integracjach – gokarty, rowery, kajaki, imprezy;

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum 2 lat doświadczenia w tworzeniu frontendowych rozwiązań webowych;
  • bardzo dobrej znajomości JavaScript;
  • znajomości jednego z frameworków JavaScript (AngularJS/React/Backbone/Ember/Knockout)
  • doświadczenia w korzystaniu z HTML5, CSS3, AJAX, jQuery;
  • znajomości architektury aplikacji webowych;
  • znajomości  języka angielskiego w stopniu dobrym.

Dodatkowy plus jeśli jest Ci po drodze z narzędziami, takimi jak: Grunt, Gulp, Webpack, LESS/SASS, Jasmine, Karma, Protractor, Bootstrap, Foundation.

Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) z siedziba przy ul. Grabiszynskiej 241 B, we Wroclawiu (kod pocztowy: 53-234), przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji,
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs