• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

Connectis_
Sopot
praca stacjonarna
2452 dni temu
Nr ref.: 6157/MI
Lokalizacja

Sopot

Wynagrodzenie

13 000 - 16 000 netto

Obszar

Sport

Start

sierpień-wrzesień

Języki

angielski - średniozaawansowany

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Opis stanowiska:
  • Projektowanie i programowanie aplikacji z wykorzystaniem ReactJS
  • Rozwój nowych funkcjonalności aplikacji w branży sportowej
  • Współpraca z doświadczonymi developerami
  • Praca w zespole SCRUM-owym
Oferujmy:
  • Pracę nad niestandardowym projektem
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki
  • Możliwość wykorzystywania nowinek technologicznych
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
Lokalizacja

Sopot

Obszar

Sport

Start

Języki

Wymagania technologiczne:
  • JAVASCRIPT zaawansowany
  • ReactJS podstawowy
  • MOBX podstawowy
Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
  • pakiet relokacyjny
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów: