• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend / web developer

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2626 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 162712M

Zadania:
• udział w prowadzonych pracach projektowych (80% development)
• opracowanie nowych aplikacji, modyfikowanie i rozwój istniejących
• samodzielne wytwarzanie oprogramowania
• testowanie wdrażanych rozwiązań
• ścisła współpraca z analitykami systemowymi i pracownikami biznesu
• sporządzanie dokumentacji technicznej i użytkownika

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość JavaScript, JQuery, HTML/CSS
• dobra znajomość SQL
• minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania web"owego
• umiejętność analitycznego myślenia
• znajomość cyklu tworzenia oprogramowania
• umiejętność testowania wytwarzanego oprogramowania
• Mile widziana znajomość PHP

Oferujemy:
• ciekawą pracę w centrali firmy ubezpieczeniowej
• umowę o pracę oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• samodzielność w realizacji zadań
• współpracę z profesjonalnym zespołem

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.