• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Web Developer

NBC Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2592 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: FD/WAW/0317/MW

Opis stanowiska:
  • Rozwój i utrzymanie elementów internetowych dla biznesu loterii
  • Udział w przyszłym systemie wdrożeń dla klientów na całym świecie
Wymagania:
  • Znajomość narzędzi HTML, CSS, JavaScript
  • Doświadczenie w programowaniu w Java, JEE
  • Znajomośćframeworków jQuery, Backbone, Underscore, AngularJS
  • Znajomość JSP, Servlets
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę MultiSport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
  • Inne… (zapytaj nas)