Zobacz więcej ofert pracy

Fullstack Developer

Moorgate
Kraków
praca stacjonarna
2271 dni temu

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej, tworzącej własne produkty w obszarze gaming industry, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: DB/full/1601/18/KRK

Zadania:

  • Tworzenie wysokiej jakości, dobrze zoptymalizowanego kodu i bibliotek wielokrotnego użytku do wykorzystania w przyszłości;
  • Tworzenie i optymalizacja najwyższej jakości oprogramowania przy użyciu HTML, CSS i JavaScript;
  • Budowanie interfejsów REST API na platformach usługowych;
  • Ścisła współpraca z zespołem;
  • Utrzymanie, rozwój i tworzenie nowych unikalnych funkcji platformy narzędziowej Klienta;
  • Integracja narzędzia Klienta z platformą i innymi produktami Klienta;

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS i JavaScript, opracowywanie responsywnie zaprojektowanych aplikacji;
  • Doświadczenie w tworzeniu warstw prezentacji przy użyciu technologii Front-end na bazie interfejsów REST API;
  • Znajomość OOP i wzorców projektowych;
  • Rozumienie cross-browser i aspektów cross-platform;
  • Doświadczenie w Javie;
  • Umiejętność pisania czystego kodu, który jest łatwy w utrzymaniu;
  • Zrozumienie metodologii zwinnej i Test Driven Development;

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu bibliotek i frameworków;
  • Znajomość Java Spring lub NodeJS ;
  • Znajomość frameworków do automatyzacji przeglądarek, np. Selenium WebDriver;

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji – umowa o pracę lub b2b;
  • bardzo przyjazne i intelektualnie stymulujące środowisko pracy;
  • konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń;
  • prywatna opieka medyczna;
  • system świadczeń - karta Multisport;