Najnowsze oferty pracy

  • Operator maszyn (galwanizacja metali)

    BERGMAN Deutschland GmbH   wielkopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   9 300 - 10 300 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    5 dni
    Zadania: Obsługa maszyn produkcyjnych do galwanizacji metali; Przygotowywanie i zasilanie urządzeń w półprodukty; Kontrola jakości i zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego; Wykonywanie prac konserwacyjnych i kontrolnych na maszynach; Kontrola zużycia metali szlachetnych i optymalizacja procesu;
Zobacz więcej ofert pracy

Galwanizer

STEELPRESS Sp. z o.o.
Poznań, Luboń, Poznań
praca stacjonarna
2457 dni temu

Ogłoszenie numer: 1726450, z dnia 2017-08-01

Steelpress Sp. z o.o. w Luboniu k. Poznania – lider wśród producentów części i akcesoriów do przyczep, z pięćdziesięcioletnim doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym, poszukuje na stanowisko:

Galwanizer

Miejsce pracy: Poznań, Luboń, Poznań

Opis stanowiska

  • obróbka galwaniczna metalowych akcesoriów do przyczep

Wymagania

  • wykształcenie techniczne: chemia  ochrona środowiska
  • znajomość technologii galwanicznych
  • warunek konieczny - min. 2 letnie doświadczenie w galwanizerni elektrolitycznej, cynkownia
  • samodzielność, zaangażowanie w powierzone zadania
  • umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy

  • interesującą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej organizacji