Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracyjnych Warszawa
Główny specjalista w Samodzielnym stanowisku ds. zamówień publicznych Biura Dyrektora Generalnego

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2893 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 180890
  • Data ukazania się ogłoszenia: 11 maja 2016 r.

  • Dyrektor Generalny
  • poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:
  • główny specjalista
  • w Samodzielnym stanowisku ds. zamówień publicznych Biura Dyrektora Generalnego

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    ul. Nowy Świat 6/12
    00-400 Warszawa

Miejsce wykonywania pracy:

  • Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prowadzenie i koordynowanie spraw związanych z udzielaniem zamówień publicznych na dostawy, usługi oraz roboty budowlane dla Ministerstwa,
  • obsługa Komisji Przetargowej i uczestnictwo w procedurach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą,
  • sporządzanie i aktualizowanie planu zamówień publicznych Ministerstwa,
  • przygotowywanie i wdrażanie wewnętrznych procedur w obszarze zamówień publicznych,
  • monitorowanie realizacji planu zamówień publicznych i sprawozdawczość wewnętrzna i zewnętrzna.

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • – reprezentowanie Ministerstwa przed Krajową Izbą Odwoławczą
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • - wejście do budynku „A” i „D” przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
    - węzeł sanitarny, szerokość drzwi i ciągi komunikacyjne, platformy podjazdowe na schodach oraz windy przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
    - mogą pojawić się trudności lub możliwa pomoc osób trzecich dla osób z niepełnosprawnością narządu ruchu.
    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego w tym co najmniej 2-letnie doświadczenie związane z udzielaniem zamówień publicznych
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych,
    • znajomość przepisów z zakresu finansów publicznych,
    • znajomość kodeksu cywilnego,
    • umiejętność zarządzania personelem,
    • umiejętności analityczne,
    • skuteczna komunikacja,
    • rzetelność i terminowość.

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów