Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Ministerstwo Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2309 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 19465

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
 reprezentacja urzędu
 obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe
 wyjazdy służbowe krajowe lub zagraniczne (średnio raz na pół roku)

Pracownikom oferujemy:
 trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, staże eksperckie, refundacje nauki języka i studiów podyplomowych,
 pakiet socjalny: platforma Benefit, dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, sala ćwiczeń w budynku Ministerstwa,
 możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie, możliwość dofinansowania kart sportowych (FitProfit),
 ruchomy system czasu pracy: rozpoczęcie pracy w godz. 7.30-9.00.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
 praca przy komputerze
 w biurze dostępnym dla osób niepełnosprawnych
 praca w kameralnych pokojach

Zakres zadań

  • 1. Dokonywanie analiz prawnych
  • 2. Monitorowanie stanu prawnego i orzecznictwa oraz standardów/ rekomendacji/ wytycznych/ opinii, etc.
  • 3. Prowadzenie obsługi procesu legislacyjnego
  • 4. Nadzór nad organami/ jednostkami podległymi i nadzorowanymi/ fundacjami - nadzór merytoryczny nad Urzędem Zamówień Publicznych
  • 5. Prowadzenie obsługi interpelacji i zapytań poselskich
  • 6. Udział w procesie decyzyjnym w Unii Europejskiej w ramach kompetencji Ministerstwa
  • 7. Organizowanie spotkań i wydarzeń krajowych/ międzynarodowych Ministerstwa

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe magisterskie prawnicze
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zamówień publicznych lub w przygotowywaniu analiz prawno-gospodarczych
  •  znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych
  •  znajomość przepisów dotyczących podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej
  •  znajomość zasad techniki prawodawczej
  •  znajomość sytuacji gospodarczej Polski
  •  znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  •  organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność, myślenie analityczne, wystąpienia publiczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe