Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Ministerstwo Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2288 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 20141

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
 obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe
Pracownikom oferujemy:
– trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, staże eksperckie, refundacje nauki języka i studiów podyplomowych,
– pakiet socjalny: platforma Benefit, dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, sala ćwiczeń w budynku Ministerstwa,
– możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie, możliwość dofinansowania kart sportowych (FitProfit), ruchomy system czasu pracy: rozpoczęcie pracy w godz. 7.30-9.00.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

– praca przy komputerze,
– w biurze dostępnym dla osób niepełnosprawnych,
– praca w kameralnych pokojach.

Zakres zadań

  • - prowadzenie spraw organizacyjnych departamentu, w tym: opracowywanie zbiorczych informacji, statystyk, sprawozdań, analiz dotyczących pracy Ministerstwa lub komórki organizacyjnej, uzgadnianie lub weryfikowanie projektów upoważnień i pełnomocnictw udzielanych przez członków Kierownictwa,
  • - prowadzenie obsługi udziału przedstawicieli Ministerstwa w spotkaniach i posiedzeniach krajowych/ międzynarodowych, w tym: opracowywanie zbiorczych informacji dotyczących działalności, w tym: monitorowanie/ ocena działalności/ kompetencji (w tym gromadzenie i przetwarzanie informacji), opiniowanie dokumentów (m.in. statuty, regulaminy, plany, sprawozdania, wnioski o dotacje, wnioski o kredyty i pożyczki), zatwierdzanie dokumentów (m.in. statuty, regulaminy, plany, sprawozdania), rozpatrywanie i opiniowanie wniosków oraz przygotowywanie stanowiska Ministra w sprawach dotyczących działalności jednostek i organów podległych i nadzorowanych,
  • - nadzór nad organami/ jednostkami podległymi i nadzorowanymi/ fundacjami,
  • - organizowanie spotkań i wydarzeń krajowych/ międzynarodowych Ministerstwa.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe magisterskie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego w wykonywaniu zadań o charakterze organizacyjnym

  • znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej (znajomość prawa zamówień publicznych, kodeksu postępowania administracyjnego),
  • znajomość zasad funkcjonowania służby cywilnej,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office: Word, Excel,
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów,
  • współpraca, komunikacja, rzetelność, myślenie analityczne, kreatywność,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe