• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 godz.
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Grafik/ Webdesigner

PPHU MARBO Bożena i Marek Ulikowscy
Starachowice
praca stacjonarna
3465 dni temu

Ogłoszenie numer: 533750, z dnia 2014-10-21

Firma MARBO zajmująca się produkcją sprzętu do siłowni i wyposażenia klubów  fitness poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Starachowice

Opis stanowiska

  • projektowanie i aktualizacja naszych witryn www
  • projektowanie bannerów reklamowych
  • obróbka zdjęć produktów
  • przygotowywanie prezentacji produktów
  • wprowadzanie nowych produktów do naszych sklepów internetowych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość programów graficznych Photoshop, Corel
  • dobra znajomość html
  • dobra znajomość CSS
  • samodzielna organizacja czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie w pisaniu tekstów reklamowych i opisów produktów

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie