Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Wychowawcy w przedszkolu

    Montessori Pobiedziska   Pobiedziska    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Edukacja i wychowanie dzieci w wieku przedszkolnym; Planowanie, przygotowanie, prowadzenie zajęć; Przygotowanie i kreowanie otoczenia edukacyjnego, Kontakt z rodzicami; Dbanie o dobry wizerunek przedszkola.
Zobacz więcej ofert pracy

Guwernantka

Piotr Niwiński
Sarnów
praca stacjonarna
3451 dni temu

Ogłoszenie numer: 525098, z dnia 2014-10-16

www.guwernantka-niania.pl

Nasza firma „guwernantka-niania.pl" powstała z myślą o umożliwieniu swoim klientom skorzystania z usług profesjonalnych, kompetentnych guwernantek oraz niań. W odpowiedzi na potrzeby rynku tworzymy firmę, w której zatrudnienie mogą znaleźć osoby ambitne, kreatywne i wykonujące swoją pracę z pasją.

By sprostać najwyższym oczekiwaniom nasi pracownicy nieustannie rozwijają swoje umiejętności, ponieważ wiemy jak ważne jest by osoba opiekująca się i zajmująca się rozwojem dziecka była odpowiednio przygotowana merytorycznie.

Guwernantka

Miejsce pracy: Sarnów

Opis stanowiska

Nasza firma poszukuje guwernantki do pracy z dwójką chłopców w wieku szkolnym (szkoła podstawowa).

  • Praca na pół etatu. 4 h dziennie od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych.
  • Praca polega na odrabianiu zadań domowych, poszerzaniu materiału szkolnego w sposób ciekawy i interesujący dla dzieci oraz dostosowanie materiałów i metod pracy do umiejętności i ewentualnych deficytów dzieci.
  • Czasem wyjścia do teatru lub na warsztaty plastyczne itp.

Wymagania

  • Wykształcenie pedagogiczne mile widziane,
  • Pasja, zaangażowanie i kreatywność,
  • Umiejętność organizacji czasu pracy,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub zlecenie,
  • Kursy szkolenia,
  • Uczciwe wynagrodzenie.