Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Hobbysta zagadnień informatycznych z j. francuskim

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
3461 dni temu

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: 6-10-28308/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy obecnie osób, które pasjonują się zagdanieniami związanymi z informatyką na stanowisko 2 linii wsparcia z j. francuskim.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- obsługę Klientów francuskojęzycznych w zakresie rozwiązywania problemów technicznych w obszarze problemów związanych z użytkowanymi systemami
- instalację, konfiguracje oraz utrzymanie stacji roboczych w systemach Windows oraz oprogramowania użytkowników
- diagnozowanie zgłoszonych incydentów
- monitorowanie zgłoszeń zarejestrowanych w systemie HelpDesk
Wymagania:
- b.dobra znajomość języka francuskiego (min C1)
- dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
- zainteresowanie branżą IT oraz nowinkami technicznymi mile widziane
- dodatkowym atutem będa ukończone kursy informatyczne
- min. ukończone technikum informatyczne
- umiejętności interpersonalne
- umiejętność pracy w zespole
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
- praca w oparciu o umowę o pracę
- prywatna opieka medyczna
- karta Multisport
- kontakt z najnowszymi technologiami IT
- praca w międzynarodowym środowisku pozwalającym na codzienną komunikację w językach obcych
- jasna ścieżka kariery i możliwość awansu poziomego lub pionowego w strukturach firmy

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it/