Zobacz więcej ofert pracy

Hostessa / Promotor

Exploreo Sp. z.o.o.
mazowieckie, Warszawa, Ostrołęka
praca stacjonarna
3384 dni temu

Ogłoszenie numer: 582654, z dnia 2014-12-23

Exploreo Sp. z o.o. działa na rynku od 2005 roku. Już ponad dziewięć lat specjalizujemy się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży i ekspozycji produktów naszych Klientów. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również badania marketingowe, to główny zakres usług naszej firmy.

W związku z realizowanymi projektami dla różnych firm pilnie poszukujemy osób do przeprowadzenia akcji promocyjnych.

Jeśli jesteś osobą: samodzielną, komunikatywną, wesołą, optymistycznie nastawioną do życia,
odznaczasz się  pewnością siebie i wysoką kulturą osobistą.
Szukasz kreatywnej pracy dorywczej - ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!!!

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa, Ostrołęka

Opis stanowiska

  • obsługa akcji promocyjnej / promowanie produktu
  • dbanie o estetykę stanowiska promocyjnego
  • rzetelne przekazywanie informacji o produktach
  • współpraca z przedstawicielami handlowymi naszego Klienta

Wymagania

  • Status ucznia lub  studenta do 26 roku życia / ew. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z zapewnioną minimalną krajową u innego pracodawcy / ew. własna działalność gospodarcza
  • Aktualna książeczka Sanepid - warunek konieczny

  • żywiołowość i komunikatywność
  • nienaganna prezencja
  • dyspozycyjność

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z osobami spełniającymi wszystkie powyższe wymagania.

Oferujemy

  • długofalową współpracę w ramach wszystkich usług realizowanych przez firmę
  • stałość zleceń i wynagrodzeń
  • wynagrodzenie min. od 10 zł brutto za godz
  • forma zatrudnienia: umowa zlecenie