Najnowsze oferty pracy

  • Ambasador Marki

    Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.   Warszawa, i okolice    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   32,00 - 68,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wynagrodzenie w kanale Retail za 1 godzinę pracy 32,00 brutto – 62,00 brutto Wynagrodzenie w kanale HoReCa za 1 godzinę pracy 36,00 brutto – 68,00 brutto Rola Ambasadora Marki: Tworzenie pozytywnego wizerunku marki. Prowadzenie aktywacji konsumenckich ukierunkowanych na prezentację oferty i...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Hostessa Warszawa
Hostessa znanej marki perfumeryjnej

LeasingTeam Group
Warszawa
praca stacjonarna
2763 dni temu
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 008010
Zakres obowiązków:
  • Reprezentowanie znanej marki perfumeryjnej,
  • Witanie klientów,
  • Udzielanie informacji na temat nowej kolekcji.
Oczekiwania:
  • Dojrzała, schludna prezencja,
  • Uczciwość, sumienność.
Oferta:
  • Stawka brutto 15,00 zł/h,
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w renomowanej firmie.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.