Najnowsze oferty pracy

  • Ambasador Marki

    Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.   Warszawa, i okolice    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   32,00 - 68,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Wynagrodzenie w kanale Retail za 1 godzinę pracy 32,00 brutto – 62,00 brutto Wynagrodzenie w kanale HoReCa za 1 godzinę pracy 36,00 brutto – 68,00 brutto Rola Ambasadora Marki: Tworzenie pozytywnego wizerunku marki. Prowadzenie aktywacji konsumenckich ukierunkowanych na prezentację oferty i...
Zobacz więcej ofert pracy

Hostessa

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
2903 dni temu

Ogłoszenie numer: 1080323, z dnia 2016-05-04

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.(Nr 10618) jest agencją
doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Obecnie poszukujemy kandydatki na stanowisko:

Hostessa

Miejsce pracy: lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska

  • promocja marki samochodowej
  • rozdawanie ulotek
  • zachęcanie do odwiedzenia salonu

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • komunikatywność
  • miła aparycja

Oferujemy

  • pracę w weekendy (07.05-08.05, 14.05-15.05 oraz 21.05-22.05)
  • umowę o dzieło