Zobacz więcej ofert pracy

Hostessa

LeasingTeam Group
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
2705 dni temu
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Hostessa
Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: 008785
Zakres obowiązków:

Jesteś studentką i chcesz zarobić dodatkowe pieniądze promując kosmetyki znanej marki? To jest oferta dla Ciebie!

Prezentacja wybranych kosmetyków na terenie galerii i przed perfumerią,
Zachęcanie do kupna produktów kosmetycznych.

Oczekiwania:

Status osoby uczącej/studiującej,
Doświadczenie w roli animatorki - mile widziane,
Miłe usposobienie,
Dyspozycyjność.

Oferta:

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
Praca w weekendy listopadowe (piątek, sobota, niedziela)
Wynagrodzenie w wysokości 15 zł/h brutto.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.