Najnowsze oferty pracy

  • Ambasador Marki

    Modus Sp. z o.o. Sp. Kom.   Warszawa, i okolice    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   32,00 - 68,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Wynagrodzenie w kanale Retail za 1 godzinę pracy 32,00 brutto – 62,00 brutto Wynagrodzenie w kanale HoReCa za 1 godzinę pracy 36,00 brutto – 68,00 brutto Rola Ambasadora Marki: Tworzenie pozytywnego wizerunku marki. Prowadzenie aktywacji konsumenckich ukierunkowanych na prezentację oferty i...
Zobacz więcej ofert pracy

Hostessa

Jatomi Fitness
Białystok
praca stacjonarna
2646 dni temu

Jatomi Fitness to największa i najszybciej rozwijająca się sieć klubów fitness w Polsce. Obecnie posiadamy 37 klubów na terenie Polski,ale również znajdujemy się w takich krajach jak Czechy, Malezja, Indonezja i Tajlandia.

Naszą misja jest zachęcanie wszystkich w naszym otoczeniu do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia.Dążymy do tego poprzez świadczenie najwyższej jakości usług poprzez szeroki wybór udogodnień, wykwalifikowany personel oraz najlepszą ofertę na rynku.

Wizją nasza jest osiągniecie statusy lidera na rynku fitness poprzez najlepsza ofertę w swojej kategorii i wspierający zespół. Praca w naszej firmie opiera się na przejrzystości, odpowiedzialności,profesjonalizmie, merytokracji oraz przede wszystkim zabawie.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Hostessa

Miejsce pracy: Białystok

Zadania:
  • Roznoszenie ulotek oraz jednodniowych zaproszeń do klubu,
  • Aktywne pozyskiwanie kontaktów od potencjalnych klientów,
  • Zachęcanie do odwiedzenia klubu,
  • Aktywny udział w kampaniach promocyjnych firmy.
Wymagania:
  • Komunikatywność,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Zaangażowanie i silna motywacja do działania,
  • Nastawienie na osiąganie celów i realizację zadań,
  • Dyspozycyjność,
  • Doświadczenie na stanowisku hostessy będzie dodatkowym atutem.