Zobacz więcej ofert pracy

Hostessa

PMV SP. Z O.O. SP.K.
świętokrzyskie
praca stacjonarna
2346 dni temu

Ogłoszenie numer: 1819924, z dnia 2017-10-25

Lider branży tytoniowej poszukuje osób na stanowisko:

Hostessa

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

Jako hostessa LAMP:

  • Masz możliwość dalszego rozwoju w strukturze firmy.
  • Otrzymujesz narzędzia potrzebne do realizacji zadań.
  • Bierzesz udział w licznych eventach, warsztatach, targach
  • Pracujesz w przyjemnej atmosferze

Rola hostessy LAMP to przede wszystkim :

  • Realizację określonych celów
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Prezentacja Klientom produktów
  • Opieka oraz ciągły kontakt z Klientem

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą:

  • Energiczną
  • Lubiąca wyzwania
  • Wychodzącą z inicjatywą oraz proponującą kreatywne opcje w działaniu
  • Masz głowę pełną pomysłów, jednocześnie planujesz i przy tym trzymasz się terminów
  • Otwartą, która z łatwością pozyskuje nowe znajomości i lubisz kontakt z ludźmi
  • Z przyjemną aparycją
  • Odpowiedzialną, potrafiącą wykorzystać efektywne metody rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Umowę zlecenia
  • Wynagrodzenie: 22zł/ h netto
  • Praca na cały etat, od wtorku do soboty,
  • Nienormowany czas pracy,
  • Wysokie wynagrodzenie, dodatkowo system premiowy oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy!

Wynagrodzenie

Od 2000 do 5000 PLN