Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Webdeveloper Kraków
HTML5 / Javascript Developer

P2 Recruitment Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2647 dni temu

Ogłoszenie numer: 1495432, z dnia 2017-01-24

Dla naszego klienta, szwedzkiej firmy, która otwiera właśnie swoje pierwsze Game Studio w Krakowie, szukamy obecnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: HTML5/Javascript Developer

Opis stanowiska

Jest to bardzo znana firma w branży, specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania i zapewnianiu pełnego wsparcia dla kasyn online. Firmie udało się stworzyć wyśmienite warunki pracy, gdzie „have fun” łączy się z rozwojem personalnym i profesjonalnym, własne pasje i zainteresowania są wspierane, a międzynarodowe środowisko stwarza przyjazna atmosferę pracy. Szukamy kreatywnych osób z pasja do gier, pragnących rozwijać się w zawodowo w przyjaznym, międzynarodowym środowisku. Dodatkowo, firma bardzo szybko się rozwija i stale rozszerza swoja ofertę o nowe systemy gier – tworzy to realne możliwości awansu i rozwoju  zawodowego.

About the position:

You participate in the development of our games and contribute to the design and quality of the game.

Your main work tasks will include:

  • In collaboration with a team, design and create games.

  • Implement and maintain game clients.

  • Create and maintain line related documentation.

  • Engage in proof of concept and tool creation type of tasks.

  • Support the company in line related matters.

Wymagania

  • 2+ of JavaScript development experience.

  • Bachelor’s degree in computer science area or similar adequate education.

  • Strong knowledge of object oriented JavaScript.

  • Good knowledge of HTML5.

  • Experience in development for mobile platforms in HTML5/JavaScript.

  • Experience from structured software development and its life cycle.

  • University education or similar that applies to the role is considered a merit.

  • Upper-Intermediate English writing and spoken Language skills.

Oferujemy

  • Challenging and responsible job in international environment.

  • Modern working tools.

  • Lots of additional benefits like health insurance, fitness benefit and many, many others.