Najnowsze oferty pracy

  • Ekspert ds. ryzyka kredytowego klienta mśp

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca hybrydowa
    starszy specjalista (senior) / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Na co dzień w naszym zespole:określasz i rozwijasz politykę kredytową wobec klientów Firm i Przedsiębiorstw (FiP),rozwijasz metody oceny ryzyka kredytowego związanego z finansowaniem klienta FiP,sporządzasz interpretacje przepisów dotyczących oceny ryzyka kredytowego,współpracujesz z...
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Białogard Rolnik Białogard
Inspektor w oddziale w Białogardzie

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie
Białogard
praca stacjonarna
3311 dni temu

  • Ogłoszenie nr: 167331
  • Data ukazania się ogłoszenia: 26 lutego 2015 r.

  • Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • inspektor
  • do spraw nasiennych
  • w oddziale w Białogardzie

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    ul. Partyzantów 7-9 75-411 Koszalin

Miejsce wykonywania pracy:

  • Białogard
  • Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie
    ul. 1 Maja 18
    78-200 Białogard

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Wykonywanie zadań określonych w ustawie o nasiennictwie, a w szczególności
  • kontrola wytwarzania, przechowywania i obrotu materiałem siewnym
  • kontrola jakości materiału siewnego
  • ocena materiału siewnego w procesie wytwarzania
  • przyjmowanie i sprawdzanie wniosków o wpis do ewidencji podmiotów prowadzących obrót materiałem siewnym,
  • pobieranie prób roślin, produktów roślinnych i przedmiotów do analizy laboratoryjnej, w tym pobieranie prób materiału do

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca biurowa z wykorzystaniem sprzętu: komputer, drukarka, niszczarka, kserokopiarka. Gotowość do krajowych wyjazdów szkoleniowych. Czasami pobieranie prób wymaga pracy na wysokości oraz przebywania w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Siedziba urzędu znajduje się na drugim piętrze budynku. Poruszanie się po budynku może stanowić barierę dla osób mających trudności z poruszaniem się po schodach. Budynek nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: średnie rolnicze
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość ustaw: o ochronie roślin, o nasiennictwie
    • obsługa komputera
    • prawo jazdy kat.B.
wymagania dodatkowe
  • Wykształcenie : wyższe rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne
  • specjalizacja z zakresu nasiennictwa
  • znajomość kodeksu postepowania administracyjnego, przepisów o swobodzie działalności gospodarczej
  • znajomość kpa i przepisów o swobodzie działalności gospodarczej

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów