Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor

Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie
Żyrardów
praca stacjonarna
2382 dni temu
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Żyrardów
Ogłoszenie o naborze Nr 16672

Warunki pracy

Praca w systemie ośmiogodzinnym, jednozmianowym. Stanowisko pracy wyposażone w telefon, drukarkę oraz komputer z monitorem ekranowym- czas pracy przy monitorze powyżej połowy dobowego czasu pracy, z oświetleniem naturalnym i sztucznym , wymuszona pozycja ciała - siedząca, wysiłek fizyczny o małej intensywności. Wejście do budynku jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych: ruchoma platforma do transportu wózków inwalidzkich, brak progów utrudniających poruszanie się osobom niepełnosprawnym ruchowo, odpowiednia szerokość ciągów komunikacyjnych. Stanowisko pracy w Wydziale Ruchu Drogowego usytuowane jest na I piętrze budynku, pomieszczenie stanowiska pracy nie jest dostosowane do osób niepełnosprawnych ruchowo. W budynku brak wind.

Zakres zadań

  • przyjmowanie i rozdział oraz wysyłanie korespondencji i przesyłek wraz z prowadzeniem rejestrów kancelaryjnych, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania sekretariatu ruchu drogowego
  • wprowadzanie karty PRD-2 do Systemu Ewidencji Wypadków I Kolizji w celu rejestracji
  • rejestrowanie i wprowadzanie do Krajowego Systemu Informacji Policji kart rejestracyjnych PRD-5, w celu udokumentowania liczby punktów karnych osób kierujących, naruszających przepisy ruchu drogowego
  • prowadzenie rejestrów oraz ustalanie właścicieli w systemie Centralna Ewidencja Pojazdów I Kierowców
  • przygotowywanie dokumentacji przed złożeniem do składnicy akt

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 6 miesięcy doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego albo obywatelstwa innego państwa Unii Europejskiej albo obywatelstwa innego państwa, którego obywatele na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego posiadają prawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • dobra znajomość obsługi systemów komputerowych
  • umiejętność organizowania pracy własnej i pracy w zespole