Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Trener Lubuskie
Instruktor Siłowni

Jatomi Fitness
lubuskie, Gorzów
praca stacjonarna
3115 dni temu

Jatomi Fitness to największa sieć klubów fitness w Polsce. Obecnie posiadamy 37 klubów, wciąż otwieramy nowe. Pozostałe kluby zlokalizowane są w Czechach, Rumunii, Turcji,Indonezji, Malezji i Tajlandii.

W swoich działaniach koncentrujemy się na dostarczeniu naszym Klubowiczom najwyższej jakości usług w zakresie fitnessu. Nasze kluby wyposażone są w najnowszej generacji sprzęt siłowy i cardio, śledzimy i wprowadzamy najnowsze trendy. W klubach Jatomi Fitness spotykasz najbardziej doświadczonych i zawsze pomocnych trenerów, posiadających szeroką wiedzę z zakresu żywienia i zdrowego stylu życia. Nasi trenerzy wiedzą w jaki sposób zmotywować Cię do ćwiczeń, sprawić abyś osiągnął rezultaty, a przede wszystkim polubił treningi i uczynił z nich ważną część swojego życia.

Jeśli powyższy opis pasuje do Ciebie i chcesz spędzać dni w pracy na promowaniu aktywności fizycznej w naszych klubach, aplikuj do nas na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów

Oferujemy:

Dołączając do naszej firmy, będziesz częścią ciekawej i dynamicznie rozwijającej się organizacji z branży sportowej. Otrzymasz bezpłatne członkostwo w naszych klubach oraz możliwość korzystania ze specjalnych treningów z naszym zespołem fitness. Ponadto, zapewniamy kompleksowe szkolenie, elastyczny czas pracy oraz możliwość rozwoju w naszych wewnętrznych strukturach.

Zadania:
  • Propagowanie aktywności fizycznej i motywowanie do osiągania wyznaczonych celów,
  • Umawianie konsultacji trenerskich,
  • Prowadzenie treningów personalnych i monitorowanie pracy swoich podopiecznych,
  • Korygowanie błędów oraz udzielanie porad treningowych i dietetycznych,
  • Kreowanie pozytywnej atmosfery klubowej oraz udzielanie się w akcjach promocyjnych firmy,
  • Dbanie o porządek i czystość w siłowni oraz salach fitness w Klubie,
  • Kontrolowanie sprzętu na siłowni, zgłaszanie ewentualnych usterek Menadżerowi Fitness,
  • Prowadzenie krótkich zajęć dla klubowiczów,
  • Współpraca z innymi działami w klubie w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta.
Wymagania:
  • Trener, instruktor sportu lub rekreacji ruchowej (ukończone kursy i szkolenia),
  • Znajomość zagadnień z zakresu fitness, dietetyka,
  • Doświadczenie na podobnych stanowisku mile widziane (szczególnie w prowadzeniu indywidualnych treningów personalnych) oraz praca w klubach fitness/siłowniach,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z osobami w różnym wieku,
  • Wysoka wrażliwość na potrzeby klienta,
  • Umiejętności organizowania i planowania pracy własnej,
  • Skrupulatność w celu dokładnego monitorowania oraz prowadzenia programu trenerskiego swoich podopiecznych,
  • Pozytywne nastawienie, charyzma oraz umiejętność zarażania swoją pasją innych,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.